De provincie Limburg gebruikt cookies om jouw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer info
Ga verder

Uitslagen provincieraadsverkiezing

Lijst van de verkozenen en opvolgers per kiesdistrict en per lijst volgens de besluiten van geldigverklaring van 2006-12-01 van de provincieraadsverkiezingen van 2006-10-08

Arrondissement Hasselt

Te verkiezen provincieraadsleden:

  • District Hasselt: 10
  • District Beringen: 10
  • District Genk: 8
  • Distict Herk-de-Stad: 3
  • District Sint-Truiden: 5

De uitslag is de volgende:

District Hasselt

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Claes Hilde, Maastrichtersteenweg 84, 3500 Hasselt - advocate
  2. Reynders Herman, Kruisherenlaan 9, 3500 Hasselt - bediende
  3. Smets Brigitte, Villersstraat 4, 3500 Sint-Lambrechts-Herk - bediende
  4. Keunen Frank, Dautenstraat 85, 3590 Diepenbeek - adviseur

Opvolgers:

  1. Lieten Sven, Nieuwe Hazendansweg 11, 3520 Zonhoven - bediende
  2. Vandenhoudt Tom, Runkstersteenweg 256, 3500 Hasselt - werkzoekende
  3. Konings Ivo, Generaal Lemanstraat 29, 3500 Hasselt - gepensioneerde
  4. Roppe Annemie, Rederijkersstraat 47 bus 8, 3500 Hasselt - volksvertegenwoordiger
  5. Driesen Inne, Breestraat 32 bus 5, 3500 Hasselt - bediende
  6. Loenders Kathleen, Haagstraat 23, 3511 Kuringen-Hasselt - bediende
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Heleven Eddy, Kloosterstraat 5, 3590 Diepenbeek - juwelier
  2. Vanden Poel-Welkenhuysen Marilou, Lazarijstraat 2A, 3520 Zonhoven - burgemeester

Opvolgers:

  1. Dewael Patrick, Linderstraat 62, 3700 Tongeren - minister
  2. Bruyninx Cyrille, Stevoortse Kiezel 402, 3512 Hasselt - garagist
  3. Renders Marleen, Vogelzangstraat 88, 3520 Zonhoven - atlete
  4. Nolens Vicky, Wideuxdreef 2, 3500 Hasselt - chirurg
  5. Leuraers Pierre, Kukkelbosstraat 15, 3590 Diepenbeek - zelfstandige
  6. Bodson Brigitte, Kempenstraat 212, 3590 Diepenbeek - lerares
  7. Postelmans-l'homme Carine, Goeslaerstraat 5, 3560 Lummen - bediende
  8. Verbesselt Caroline, Passerelstraat 2 bus 2, 3500 Hasselt - verpleegkundige
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. Ooms Koen, Zavelvennestraat 141, 3500 Hasselt - arbeider
  2. Martens Kathleen, Graaf de Brigodestraat 22, 3500 Hasselt - Vlaams volksvertegenwoordiger

Opvolgers:

  1. Ekelmans Annita, Heuvenstraat 14 bus 1, 3520 Zonhoven - bediende
  2. Bonné An, Lazarijstraat 32, 3500 Hasselt - bediende
  3. L'hoyes Eric, Kapelstraat 63A, 3590 Diepenbeek - vrachtwagenbestuurder
  4. Wissels Patrick, Mezenstraat 41, 3520 Zonhoven - metaalarbeider
  5. Martens Tonny, St. Truidersteenweg 551 bus 2, 3500 Hasselt - gepensioneerd onderwijzer
  6. Dekens-Verbist Marianne, Sint-Katarinaplein 19 bus 11, 3500 Hasselt - bediende
  7. Welkenhuysen Dirk, Zwanenstraat 2, 3520 Zonhoven - machinist
  8. Schalley Maggy, Schabertstraat 22, 3590 Diepenbeek - arbeidster
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Vandeput Marc, Runksterkiezel 109, 3500 Hasselt - advocaat
  2. Brepoels Frieda, Maastrichtersteenweg 144, 3500 Hasselt - Europees parlementslid

Opvolgers:

  1. Jans Lies, Bosvijverstraat 27, 3511 Hasselt - OCMW-secretaris
  2. Pollet Lieve, Veldstraat 28, 3500 Hasselt - schepen
  3. Bex-Vangronsveld Annemie, Hasseltsedreef 105, 3512 Stevoort-Hasselt - huisvrouw
  4. Jordens Marijke, Kempische Steenweg 510, 3500 Hasselt - vrijgestelde Groene Kring Limburg
  5. Smets Gerard, Rietbosstraat 3, 3590 Diepenbeek - voorzitter OCMW
  6. Vandormael Sam, Bouquetstraat 149, 3590 Diepenbeek - student Politieke Wetenschappen
  7. Roosen Benny, Schavert 25, 3520 Zonhoven - aankoper
  8. Hendriks Dave, Kempische Steenweg 108 bus 3, 3500 Hasselt - Lector PHL

District Beringen

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Leten August, Pieter Vanhoudtstraat 16 bus 3, 3582 Koersel-Beringen - gepensioneerd
  2. Akdemir Duygu, Beverlo Dorp 2 bus 3, 3581 Beverlo-Beringen - bediende
  3. Moonen Liliane, Molenstraat 57, 3980 Tessenderlo - huisvrouw

Opvolgers:

  1. Luyckx Sascha, Kerkhofstraat 34, 3945 Ham - werkzoekende
  2. Vandenbroucke Joris, Plakkettenberg 44, 3582 Koersel - volksvertegenwoordiger
  3. Surkyn Sonja, Lidostraat 61, 3970 Leopoldsburg - bediende
  4. Driesen Jos, Schansstraat 232, 3550 Heusden-Zolder - bediende
  5. Vanhoudt Sonja, Toekomststraat 29, 3550 Heusden-Zolder
  6. Fannes Myriam, Rondplein 19, 3581 Beverlo-Beringen - bediende
  7. Swerts Herman, Tunnelstraat 67, 3971 Heppen-Leopoldsburg - schooldirecteur
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Rutten Leopold, Meerhoutstraat 21, 3945 Ham - arbeider bruggepensioneerd

Opvolgers:

  1. Aerts Denise, Schootstraat 120, 3550 Heusden-Zolder - bediende
  2. Theunis Marcel, Koerselsesteenweg 142, 3582 Beringen - laborant
  3. Duchatelet Roland, Tiensesteenweg 50/301, 3800 Sint-Truiden - ingenieur
  4. Zaenen Daisy, Heidestraat 65, 3945 Ham - onderwijzeres
  5. Gysemans Patrick, Diesterstraat 129, 3980 Tessenderlo - verzekeraar
  6. Daems Anjes, Steenstraat 18, 3580 Beringen - vastgoedmakelaar
  7. Claes Wilma, Antwerpsesteenweg 192, 3970 Leopoldsburg - boekhouder
  8. Meelberghs Carinne, Spekestraat 2, 3980 Tessenderlo - zelfstandige
  9. Cops Guido, Sint-Jobstraat 57, 3550 Heusden-Zolder - organisatieadviseur
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. Lespoix Ludo, Burgemeester-Coomansstraat 44, 3582 Beringen - gepensioneerd mijnwerker
  2. Schoofs Bert, Blijkstraat 1, 3580 Beringen - volksvertegenwoordiger

Opvolgers:

  1. Caubergs-Keunen Rita, Schansstraat 66, 3582 Beringen - zelfstandig bedrijfsleider
  2. Bartels Veronique, Onze-Lieve-Vrouwstraat 111, 3550 Heusden-Zolder - arbeidster
  3. Van Dromme Fred, Tulpenstraat 20, 3970 Leopoldsburg - gepensioneerd militair
  4. Vervaeren Linda, Sparrenweg 262, 3980 Tessenderlo - bediende
  5. Jans Jan, Struikenstraat 8, 3550 Heusden-Zolder - bediende
  6. Gijbels Ria, Wasseven 90, 3845 Ham - huisvrouw
  7. Verherstraeten Hilda, Leukenstraat 22/1, 3971 Heppen - arbeidster
  8. Vanheyst John, Sportlaan 20, 3582 Beringen - zelfstandige
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Claes Sonja, Terlaemenlaan 17, 3550 Heusden-Zolder - gedeputeerde
  2. Mondelaers Marcel, Beukenstraat 19, 3583 Beringen - burgemeester
  3. Govaerts Stefan, Molenstraat 53, 3890 Tessenderlo - technisch bediende
  4. Reynders Marc, Eindestraat 78, 3971 Leopoldsburg - bediende CM consulent Leopoldsburg-Beringen

Opvolgers:

  1. Wouters-Cuypers Anne, Boskantstraat 110, 3581 Beringen - vroedvrouw
  2. De Vis Dirk, Staatsbaan 1323945 Ham - advocaat
  3. Borremans Mario, Dikkelstraat 6, 3550 Heusden-Zolder - bediende
  4. Heyligen Ann, Kioskplein 14, 3583 Beringen - regentes
  5. Thielemans Isabelle, Nieuwstraat 101, 3550 Heusden-Zolder - juriste
  6. Cetinkaya-Zevne SΩkran, Laan op Heusden 75, 3582 Koersel-Beringen - opvoedster

District Genk

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Dirkx Frans, Wetzandstraat 51, 3600 Genk - gepensioneerd
  2. Mahassine Chokri, Europalaan 59 Bus 13, 3600 Genk - parlementair

Opvolgers:

  1. Graulus Erika, Roerstraat 30, 3600 Genk - internaatbeheerder
  2. Ocal Hilal, Hooiweg 172, 3600 Genk - telenetmedewerkster
  3. Pasqualoni Claudia, Resedastraat 11, 3600 Genk - bediende
  4. Talloru Maureen, Kanunik Coenenstraat 13, 3690 Zutendaal - bediende
  5. Vanclooster Vital, Nijverheidsstraat 81, 3665 As - arbeider
  6. Cuppens Kristof, Rittenweg 40, 3660 Opglabbeek - arbeider
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Bijnens Edith, Bochtlaan 14/7, 3600 Genk - bediende

Opvolgers:

  1. Germeaux Jacques, Europalaan 84/41, 3600 Genk - geneesheer
  2. Coninx Matty, Kennepstraat 1, 3690 Zutendaal - onderwijzer
  3. Indestege Rita, Hoogstraat 45, 369O Zutendaal - sales assistent
  4. Gieraerts Luc, Onderwijslaan 19, 3600 Genk - sales en marketing manager
  5. Bobbaers Karine, Wildetijmstraat 1, 3600 Genk - account manager
  6. Schreurs-Belien Alice, Zandstraat 9, 3665 As - arbeidster
  7. Franssen Benny, Weg naar Zwartberg 339, 3660 Opglabbeek - aannemer
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. De Becker Richard, Weg naar As 260, 3600 Genk - zonder beroep
  2. Vangeneugden Stijn, Herenstraat 209, 3600 Genk - lector hoger onderwijs

Opvolgers:

  1. Tilkens Sabrina, Voerstraat 25 bus 2, 3660 Opglabbeek - arbeidster
  2. Janssens Chris, Kneippstraat 66, 3600 Genk - juridisch medewerker
  3. Brepoels Diane, Vennestraat 98 bus 21, 3600 Genk - consulente
  4. Degraeve Leo, Nielerlaan 101, 3668 As - huisarts
  5. Werrebrouck Lydia, Stalenstraat 100 bus 11, 3600 Genk - zaakvoerster
  6. Vanhengel Bernadette, Asserweg 48, 3690 Zutendaal - huisvrouw
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Withofs Vera, Weg naar As 113 bus 13, 3600 Genk - directeur onderwijsinstelling voor volwassenen
  2. Spreeuwers Benny, Reyndersstraat 63, 3660 Opglabbeek - burgemeester - deeltijds onderwijzer
  3. Nagels Anniek, Schietboomstraat 5 bus 42, 3600 Genk - co∏rdinator sociale organisatie

Opvolgers:

  1. Anthowiak Caroline, Oosterwennel 96, 3600 Genk - leerkracht Secundair Onderwijs
  2. Steyvers Jeannine, Herenstraat 106, 3600 Genk - schepen
  3. Beuls Jos, Postesstraat 1, 369O Zutendaal - burgemeester
  4. Knoops Ben, Dorpsstraat 130, 3665 As - maatschappelijk werker in centrum voor beroepsopleidingen
  5. Vandekerckhove Bart, Caetsbeek 14, 3600 Genk - leerkracht

District Herk-de-Stad

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Raemaekers Magda, Zoutbrugstraat 37 bus 5, 3540 Herk-de-Stad - gepensioneerde

Opvolgers:

  1. Busselen Armand, Hulshoekstraat 36, 3560 Lummen - hoofdverpleegkundige
  2. Clemens Damiën, Karestraat 16, 3545 Zelem-Halen - bediende
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. Bartolomivis Hilde, Endepoelstraat 2, 3540 Herk-de-Stad - zelfstandige

Opvolgers:

  1. Camps André, Linkhoutstraat 166, 3560 Lummen - zelfstandige
  2. Jacobs André, Zittaardstraat 47/1, 3545 Halen - gepensioneerd
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Bulens-Lucas Chantal, Stevoortweg 168, 3540 Herk-de-Stad - huisvrouw

Opvolgers:

  1. Vanmechelen André, Diestersteenweg 62, 3545 Halen - opvoeder-thuisbegeleider
  2. Luyten Betty, Nachtegaalstraat 29, 3560 Lummen - schepen

District Sint-Truiden

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Moyaerts Charly, Julien Guilliamsstraat 2, 3890 Gingelom - bediende

Opvolgers:

  1. Vandenhove Ludwig, Kommanderijstraat 3, 3800 Sint-Truiden - bediende
  2. Cops-Visser Hilde, Zoutleeuwsesteenweg 136, 3803 Wilderen-Sint-Truiden - bediende
  3. Thijs Marleen, D'0yestraat 11, 3800 Zepperen-Sint-Truiden - bediende
  4. Remels Geert, Klein Tegelrijstraat 54, 3850 Nieuwerkerken - zelfstandige
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Lavigne Jean-Paul, Tongersesteenweg 15, 3800 Sint-Truiden - advocaat

Opvolgers:

  1. Vautmans Hilde, Geraetsstraat 18 bus 4, 3500 Hasselt - volksvertegenwoordiger
  2. Hayen Clemence, Driesstraat 68, 3850 Nieuwerkerken - bediende
  3. Lammens Bart, Diestersteenweg 111, 3800 Sint-Truiden - ondernemer
  4. Cuypers-Bals Gisèle, Vrijheersstraat 20, 3891 Gingelom - geg. verpleegster - monitrice
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. Beckers Rik, Koekestraat 1, 3800 Sint-Truiden - fiscaal-raadgever

Opvolgers:

  1. Beckers-Govaerts Marleen, Koekestraat 1, 3800 Sint-Truiden - volksvertegenwoordiger
  2. Gobba Olivier, Ridderstraat 20, 3800 Sint-Truiden - zelfstandige
  3. Nivelle Erna, Thewitstraat 28, 3891 Gingelom - arbeider
  4. Bammens Roger, Zwarteindestraat 121, 3850 Nieuwerkerken - penitentiair beambte
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Cleeren Jef, Terbiest 49, 3800 Sint-Truiden - opvoeder - sportmonitor
  2. Vossius Diane, Fabriekstraat 76, 3800 Sint-Truiden - lerares klassieke talen

Opvolgers:

  1. Bamps Benny, Tegelrijstraat 25, 3850 Nieuwerkerken - consulent
  2. Bogaert Lieven, Beekstraat 34, 3800 Sint-Truiden - advocaat
  3. Deckers Annemie, Steenweg 86, 3890 Gingelom - algemeen co∏rdinator MS-K.A. Landen

Arrondissement Maaseik

Te verkiezen provincieraadsleden:

  • District Maaseik: 5
  • District Bree: 4
  • District Neerpelt: 7
  • District Peer: 5

De uitslag is de volgende:

District Maaseik

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Sleypen Sylvain, Gallestraat 12, 3650 Dilsen-Stokkem - maatschappelijk-assistent

Opvolgers:

  1. Giebens Myriam, Niesstraat 84, 3680 Maaseik - bediende
  2. Willen André, Oude Kerkweg 8, 3680 Maaseik - consulent
  3. Vleeschouwers Ivo, Breeërsteenweg 341, 3640 Kinrooi - bediende
  4. Marini Tiziana, Eksterveldweg 4, 3650 Dilsen-Stokkem - bediende
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Peeters Lydia, Broekhofstraat 1 A, 3650 Dilsen-Stokkem - advocaat

Opvolgers:

  1. Van Dooren Yvonne, Koningin Astridlaan 20, 3680 Maaseik - verpleegster
  2. Verlaak Dirk, Derde Straat 3, 3680 Maaseik - zaakvoerder
  3. Opdenakker Jos, Rijksweg 306, 3650 Dilsen-Stokkem - garagist
  4. Dirkx Marcel, Stegerstraat (oph) 13, 3640 Kinrooi - licentiaat
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. De Meester Wim, Stokkemerbaan 6, 3650 Dilsen-Stokkem - semi-brugpensioen

Opvolgers:

  1. Kerckhofs Christine, Izevenstraat 54, 3680 Maaseik - studente
  2. Smeets Jacky, Hagendorenstraat 35, 3640 Kinrooi - onderhoudsmonteur
  3. Kannen Ellen, Dorperveldstraat 50, 3680 Maaseik - studente
  4. Poglavec Sandy, Rijksweg 353, 3650 Dilsen-Stokkem - zelfstandige
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Brouns Hubert, Weertersteenweg 170, 3640 Kinrooi - volksvertegenwoordiger
  2. Brouns Jo, Weertersteenweg 168, 3640 Kinrooi - personeelsadviseur PZGAOZ

Opvolgers:

  1. Mulders-Janssen Mariette, Hoevenstraat 23, 3680 Maaseik - zelfstandige
  2. Rutten-Coenen Nicole, Rijksweg 701, 3650 Dilsen-Stokkem - bediende
  3. Geuskens Jan, Mortelveldstraat 7 4000, 3650 Dilsen-Stokkem - maatschappelijk assistent

District Bree

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Peuskens Jean-Paul, Rondestraat 3, 3950 Bocholt - bediende

Opvolgers:

  1. Ceyssens Marleen, Leemakkertraat 48, 3670 Meeuwen-Gruitrode - bediende
  2. Leten Jacques, Maalbosstraat 22, 3960 Bree - bediende
  3. Verslegers Bernadette, Vrijheidslaan 2, 3960 Bree - bediende
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Gabriels Jaak, Siemenstraat 28, 3960 Bree - burgemeester

Opvolgers:

  1. Claessens Jos, Damburgstraat 49, 3950 Bocholt - arts
  2. Raedschelders-SaveIkoul Marie Jeanne, Steenbergstraat 22, 3960 Bree - huisvrouw
  3. Geelen-Goormans Bea, Loostraat 15, 3670 Meeuwen-Gruitrode - interieur architect
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Ceyssens Lode, Heidestraat 41, 3670 Meeuwen-Gruitrode - kabinetsattache
  2. Van Baelen Stijn, Kloosterstraat 23, 3950 Bocholt - advocaat

Opvolgers:

  1. Verheyen Katja, Watertorenstraat 8 0/01, 3960 Bree - bediende
  2. Van Der Auwera Liesbeth, Opitterpoort 1 01/1, 3960 Bree - advocaat

District Neerpelt

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Vanvelthoven Peter, Kerkstraat 32 A, 3920 Lommel - advocaat
  2. Cremers Walter, Peter Aertsstraat 10, 3920 Lommel - ambtenaar

Opvolgers:

  1. Linsen Kelly, Kolisheide 28, 3910 Neerpelt - bediende
  2. Jaeken Heidi, Mulkerbos 13, 3930 Hamont-Achel - bediende
  3. Schildermans Cindy, Holvenstraat 141, 3900 Overpelt - bediende
  4. Van Baelen Patrick, Ballaststraat 27 B, 3900 Overpelt - bediende
  5. De Saedeleir Henri, Roosendijk 27, 3910 Neerpelt - bediende
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Van Baelen Gilbert, Hazenstraat 12, 3910 Neerpelt - socioloog

Opvolgers:

  1. Caerts Veronique, Konijnenpijp 66, 3920 Lommel - bediende
  2. Verhoeven Bjorn, Berkenlaan 29, 3900 Overpelt - zelfstandige
  3. Voets Marcel, Holvenstraat 103, 3900 Overpelt - metselaar-chauffeur
  4. Geuens Peter, Vreyshorring 70 B, 3920 Lommel - leraar
  5. Lamers Wies, Steenstraat 9, 3930 Hamont-Achel - huisvrouw
  6. Ieven Gwen, Meester Saklaan 14, 3930 Hamont-Achel - bediende
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. Van Bree Jef, Zavelstraat 53, 3900 Overpelt - regent

Opvolgers:

  1. Vissers Linda, Burgemeester Van Lindtstraat 67 bus 3, 3900 Overpelt - bediende
  2. Stelten Theo, Mosstraat 17, 3920 Lommel - technisch bediende
  3. Cornelissen Christel, Meester Saklaan 8, 3930 Hamont-Achel - handelaar
  4. Lommers-Kotyskova Ilona, Pater Eymardstraat 10 A, 3920 Lommel - huisvrouw
  5. Hermans Bernd, Bergeiksendijk 5 bus 1, 3910 Neerpelt - zelfstandige
  6. Vandeweyer Johny, Volmolenstraat 35, 3910 Neerpelt - huisvrouw
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Smeets Frank, Sint Martensstraat 6, 3910 Neerpelt - advocaat
  2. Nijs Bob, Albert Servaesdreef 44, 3920 Lommel - onderwijzer
  3. Fransen Liesbeth, Herent 40, 3910 Neerpelt - zonder beroep

Opvolgers:

  1. Leeman Kristine, Molenstraat 30, 3920 Lommel - architect
  2. Schuurmans Theo, Slipstraat 49, 3930 Hamont-Achel - ambtenaar
  3. Vanseggelen Dirk, Haspershovenstraat 35, 3900 Overpelt - onderwijzer
  4. Strzebonski Kim, Bienderstraat 25, 3910 Neerpelt - manager

District Peer

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. D'Oultremont Jules, Leliestraat 35, 3530 Houthalen-Helchteren - elektrieker

Opvolgers:

  1. De Pachter Marc, Winnerstraat 24 A, 3940 Hechtel-Eksel - bediende
  2. Van Wortswinkel Eefje, Driehoeksstraat 17, 3530 Houthalen-Helchteren - bediende
  3. Vanhees Rudi, Baan naar Bree 106, 3990 Peer - bediende
  4. Miczka Vera, Seringenstraat 13, 3530 Houthalen-Helchteren - zelfstandige
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Lijnen Nele, Hasseltsebaan 111, 3940 Hechtel-Eksel - kantoorbediende

Opvolgers:

  1. Dalemans Jan, Hasseltsebaan 192, 3940 Hechtel-Eksel - zelfstandige
  2. Ceyssens-Leynen Riet, Ooievaarsneststraat 5, 3990 Peer - landbouwster
  3. Goossens Danny, Peerderbaan 30, 3990 Peer - bediende
  4. Moonen Hugo, Vredelaan 12, 3530 Houthalen-Helchteren - advocaat
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. Vleghels Eric, Molhemstraat 51, 3990 Peer - gepensioneerde
  2. Tielens Nathalie, Brelaarstraat 12, 3530 Houthalen-Helchteren - bediende

Opvolgers:

  1. De Wispelaere Bob, De Huttestraat 82, 3530 Houthalen-Helchteren - magazijnier
  2. Vrancken John, Springstraat 3, 3530 Houthalen-Helchteren - zaakvoerder
  3. Fonteyn Christel, Molhemstraat 53, 3990 Peer - bediende
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Truyens Raf, Hoofdstraat 12, 3940 Hechtel-Eksel - jurist

Opvolgers:

  1. Cornelissen Sigrid, Smeetshofweg 26, 3990 Peer - maatschappelijk assistent
  2. Kelchtermans Ludo, Kruisdijk 3, 3990 Peer - accountant
  3. Daniels Michele, Platanenstraat 5, 3530 Houthalen-Helchteren - huisarts
  4. Witters Dirk, Rafnusstraat 59, 3530 Houthalen-Helchteren - adjunctsecretaris VMW

ARRONDISSEMENT TONGEREN

Te verkiezen provincieraadsleden:

  • District Tongeren: 5
  • District Bilzen: 4
  • District Borgloon: 4
  • District Maasmechelen: 5

De uitslag is de volgende:

District Tongeren (kantons Tongeren - Riemst - Voeren)

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Legros Jean-Michel, Hasseltsesteenweg 230, 3700 Tongeren - arts

Opvolgers:

  1. Pauly Eliane, Krekelgrachtstraat 14, 3770 Riemst - bediende
  2. Wagemans Erwin, Sacramentstraat 108, 3700 Tongeren - bediende
  3. De Strooper Helga, Rutterweg 60, 3700 Tongeren - bediende
  4. Lahau Jean, Tiende Meistraat 21, 3700 Tongeren - gepensioneerde
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Biets Hugo, Kleinveldstraat 20, 3700 Tongerern - bediende

Opvolgers:

  1. Willems Carmen, Ambiorixstraat 23, 3700 Tongeren - directeur Gallo-Romeins Museum
  2. Stevens Jos, Heukelom-dorp 53, 3770 Riemst - gepensioneerde
  3. Thys Chistiane, Grote Markt 28 b2, 3700 Tongeren - zonder beroep
  4. Vossen Guido, Leopoldwal 66, 3700 Tongeren - bestuurder vennootschappen
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. Daenen Mia, Elderenweg 9 A, 3770 Riemst - kinesitherapeute

Opvolgers:

  1. Simons Inge, Sint-Ursulastraat 14, 3700 Tongeren - verkoopster
  2. Bleyweert Luc, Hasseltsesteenweg 300, 3700 Tongeren - buschauffeur
  3. Van Reeth Johan, Dorpsstraat 46, 3770 Riemst - zelfstandige
  4. Cuenen Jean-Pierre, Bolderstraat 44, 3770 Riemst - beenhouwer
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Hoogmartens Marc, Elisabethwal 12 b1, 3700 Tongeren - ambtenaar
  2. Peumans Jan, Maastrichterstraat 32, 3770 Riemst - volksvertegenwoordiger - burgemeester

Opvolgers:

  1. Wouters Veerle, Burgemeester Dewalquestraat 29, 3770 Riemst - lector
  2. Smets Frank, Visésteenweg 140, 3770 Riemst - preventieadviseur
  3. Herlitska Marleen, Elderenstraat 85, 370 Tongeren - handelaar

District Bilzen

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Swennen Guy, Biesenweg 9, 3740 Bilzen - advocaat

Opvolgers:

  1. Schoenmaekers Veerle, Overwegstraat 20 bus 1, 3740 Bilzen - maatschappelijk assistente
  2. Caubergh Fons, Grotstraat 36, 3740 Bilzen - staatsbediende
  3. Caproens Josiane, Hardveldstraat 1 A, 3730 Hoeselt - regentes
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Willems Christel, Rode Kruislaan 33, 3740 Bilzen - leerkracht

Opvolgers:

  1. Voncken Jean, Bloemendaalstraat 39, 3740 Bilzen - gepensioneerd
  2. Vanroy Michel, Groenstraat 90 Abus 2, 3730 Hoeselt - ingenieur
  3. Appermans Noëlla, Ons Verlangenstraat 16, 3740 Bilzen - bediende
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. Ponthier Annick, Dell 9, 3740 Bilzen - bediende

Opvolgers:

  1. Coenegrachts Guy, Tongersesteenweg 47 A, 3730 Hoeselt - kinisist
  2. Geraerts Jean, Hoelbeekstraat 18, 3746 Bilzen - gewezen volksvertegenwoordiger
  3. Jeurissen Gil, Meershoven 137, 3740 Bilzen - regentes
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Thijs Erika, Reekstraat 26, 3742 Bilzen - senator

Opvolgers:

  1. Stulens Annette, Coolenbroekstraat 7, 3730 Hoeselt - burgemeester
  2. Roebben Jos, Blindestraat 7, 3740 Bilzen - ingenieur Chemie Metallurgie
  3. Huygen Marc, Schoonbeekstraat 12, 3740 Bilzen - advocaat

District Borgloon

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. Robeyns Els, Appeystraat 7, 3830 Wellen - Vlaams volksvertegenwoordiger

Opvolgers:

  1. Deneuker Danny, Groenendaalstraat 4A, 3840 Borgloon - ambtenaar
  2. Dawans Freddy, Weerstandersstraat 23, 3870 Heers - bediende
  3. Achten Andrea, Oftingenstraat 7, 3570 Alken - bediende
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Philtjens Igor, Bulsstraat 28, 3570 Alken - compliance analyst

Opvolgers:

  1. Feytons Marc, Brikhof 78, 3840 Borgloon - ambtenaar
  2. Leduc Jeannine, Hertenstraat 25, 3830 Wellen - senator
  3. Hesemans Inne, Rauwstraat 6, 3870 Heers - juriste
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Treunen Kristien, Kleinveldstraat 4, 3830 Wellen - advocaat
  2. Hanssen Magda, Molenstraat 2, 3570 Alken - bediende

Opvolgers:

  1. Konings Cyriel, Bosweg 16, 3723 Guigoven-Kortessem - leraar
  2. Schalenbourg Luc, Himpedelstraat 1, 3870 Heers - directeur patiëntzorg

District Maasmechelen

LIJST 1 (SP.A-spirit)

Titularissen:

  1. De Cuyper Christel, Proosterbosstraat 140, 3630 Maasmechelen - bediende

Opvolgers:

  1. Linkens Rik, Lindenlaan 115, 3630 Maasmechelen - bediende
  2. Stevens Michel, A.g. Bellstraat 35, 3620 Lanaken - bediende
  3. Kenzeler André, Molenstraat 76, 3630 Maasmechelen - gepensioneerde
  4. Baldewijns-Meers Colette, Spoorwegstraat 11 0002, 3620 Lanaken - gemeentebediende
LIJST 2 (VLD-Vivant)

Titularissen:

  1. Keulen Marino, Dassenpad 2, 3620 Lanaken - minister
  2. Dexters Nancy, Daalbroekstraat 42, 3630 Maasmechelen - zelfstandige

Opvolgers:

  1. Lenssen-Wagemans Lieve, Trappenstraat 15, 3630 Maasmechelen - licentiaat vertaler
  2. Nelissen Pierre, Roelerdreef 18, 3620 Lanaken - zelfstandige
  3. Bormans Ghislain, Bampstraat 25, 3631 Maasmechelen - onderwijzer
LIJST 6 (VLAAMS BELANG)

Titularissen:

  1. Niesten Guido, Populierenlaan 37, 3621 Lanaken - advocaat

Opvolgers:

  1. Geraerts Marijke, Oude Baan 611, 3630 Maasmechelen - juridisch medewerkster
  2. Boutsen Thieu, Casinostraat 22, 3630 Maasmechelen - Vlaams volksvertegenwoordiger
  3. Joosten Leo, Steenselbergweg 29, 3620 Lanaken - gepensioneerd rijkswachtcommandant
  4. Deckers Alice, Eisdenweg 61, 3630 Maasmechelen - arbeidster
LIJST 7 (CD&V-N-VA)

Titularissen:

  1. Terwingen Raf, Desteinstraat 26, 3631 Maasmechelen - advocaat

Opvolgers:

  1. Ramaekers Mieke, Joseph Smeetslaan 251, 3630 Maasmechelen - onderwijzeres
  2. Jans Vera, Lindestraat 229, 3620 Lanaken - psychologe - VI-volksvertegenwoordiger
  3. Van Berkel Piet, Groenstraat 47, 3621 Lanaken - arts
  4. Hermans Danny, Hangveld 41, 3621 Lanaken - licentiaat handelswetenschappen

naar het online platform Limburg in cijfers
Vacatures
Budget

Nieuws

maandag, 04 december 2017
Provincieraad
Nieuwsgierig naar wat er voor jou als Limburger in een zitting beslist wordt? De provincieraadszitting is voor iedereen toegankelijk en start om 17 uur in de provincieraadzaal van het Provinciehuis...
woensdag, 29 november 2017
Doortocht Winterbeek in Hoeselt
Als grootste waterbeheerder in Limburg bindt het provinciebestuur voortdurend de strijd aan tegen wateroverlast. Om overstromingen tegen te gaan in Hoeselt, krijgt de Winterbeek een nieuwe, open bedding....
vrijdag, 24 november 2017
De provincieraad stemde op 24 november 2017 de belastingreglementen voor 2018. De provinciale opcentiemen op de onroerende voorheffing van het Vlaams gewest werden teruggebracht van 400...